Jaki miałaby w tym interes? Skoro za pozbycie się Stop-Lossów w umowie miała karę 1 zł za akcje? Ja natomiast również jestem ciekawy czy obecną zbiórkę robi ktoś kto objął całą emisję czy ktoś inny? Bo może być tak że mamy tu dwóch sterników na jednej łajbie. Żeby podbić kurs z 7-8 gr na 32 trzeba mieć kilka milionów akcji, nawet przerzucając między sobą łykasz przy okazji również akcje wystawiane przez ulicę. Jeśli Don Mario ma emisję jak niektórzy tutaj sugerują to po co miałby to robić teraz skoro świeże akcje nie są jeszcze dopuszczone do obiegu? Tyle pytań, bez info pozostają same domysły