Każdemu życzę jak najlepszej stopy zwrotu z inwestycji w OZE.
Ale jeśli nadal będziecie naganiać na spadki to się ich nigdy nie doczekacie z prostego powodu.
Nic i nikt nie da wam stabilnego zwrotu w dobie niskich stop procentowych, a najważniejsza jest przyszłość w sektorach które maja pobudzić gospodarki w tych ciężkich czasach.
Moim zdaniem pociąg już jest rozpędzony na Rynku OZE i teraz nie ma szans na jakiekolwiek zwalnienie tępa.
Unijna komisarz ds. energii Kadri Simson podkreśla, że inwestycje w odnawialne źródła energii mogą pomóc w wychodzeniu z kryzysu gospodarczego państwom członkowskim.