Potwierdzam te słowa komisarz.
W swoim temacie dałem linki do listu (między innymi od Polski ) w tej sprawie.
My tu piszemy o raportach i innych rzeczach a jeśli wypali akcja z Unią i programem OZE dla krajów UE to będzie hit hitów.
Zastanawia mnie jedno. Taka informacja a reakcja marna. Przecierz to nie może już być w cenie.