Kryzys kryzysem, na gieldzie eldorado. Juz wskoczylismy na poziom 1600 na wig20. Coraz czesciej gielda odrywa sie od gospodarki, ludzie oswajaja sie i z covidem i z kryzysem wiec po co starszysz? Na covid i oze w tym roku mozna solidnie zarobic. Oze to dofinasowanie od panstwa w programie zielonej energii. Przyszlosc wlasnie sie tu pisze.