Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: -54,28%

KONKLUZJE PO CHACIE!

Zgłoś do moderatora
KIEPSKO!

DWA PROTE PYTAIA I WTOPA PO PREZESA PROTEKTORA:

1.POC O RPZEPALCAC ZEWNETRZNEJ FIRMIE ZA USLUGE KOMUNIKACJI Z IWNESTORAMI FIRMA INVESTSIGHT SP ZOO?

ODP

Piotr Skrzyński: Obecnie spółka jest na końcowym etapie restrukturyzacji. Kolejny etap to jej rozwój, dlatego też plany rozwojowe powinny być komunikowane w sposób profesjonalny do otoczenia rynkowego, czemu służyć ma wsparcie profesjonalnego doradcy.

KOT BARDZIEJ PROFESJONALNE NIZ ZARZAD SPOLKI I CZLONKOWIE RN ZNAJA SYTAUCJE W SPOCLE ->>>>>>>>> NIKT!!!!!!


2.DOTYCZYLO KWETSI IS KOT I JAK SIE TYMZ AJMUJE DLACZEGO TAK DLUGO TRWA ILE KOSZTUJE


IMAP ACCES EI TYM JZU NEI ZAJMUJE DO 30 WRZESNIA MIELI UMOWE I PO UMOWIE I WG ZARZADU NA TE CHWILE TEMAT ZMAKNIETY

Piotr Skrzyński: Spółka posiada zdrowy bilans umożliwiający finansowanie akwizycji z zewn. źródeł. Kwestia IS z punktu widzenia zarządu jest zamknięta. Jest to decyzja leżąca po stronie akcjonariatu


JAK SIE PYTAM JAK AKCJONARIATU TO ZARZAD NIC NEI WIE,TO ODSYLA MNIE DO AKCJONARIATU!


ZATEM DLA ABRDZIEJ BIEGLYCH AM KOT NUMRR DO GLOWNYCH AKCJONARIUSZY


BEZPOSREDNIO DO NICH NIE DO KOMOREK ZAJMUJACYH SIE W PZU I NG SPRAWAMI IWNESTYCJI TYLKO KONRETNIE SOOB KTORE W PZU I ING ZAJMUJA SIE WG PREZSA PROTEKTORA SPRAWA POZYSKIWANIA IS!!!


??

CZY DO APNOW SZOSTAKA I SZYMULI?


WCZESNIEJ MOWIL ZE ZARZAD NA WNIOSEK AKCJONARIUSZY WYNAJAL FIRME BYLA NIA IMAP ACCES 2 DO POSZUKIWANIA IS A TERAZ ZE TO AKCJOANRIUSZE!!!


NIE PDOBA MI SIE O I STAD ZAPEWNE TA WYCENA!!!

A DO TEGO TEN NIESZCZESNY "INWESTOR Z INDII" DOPIERO 31 GRUDNIA A WPLACAJAC ZADATEK 105 Z 8MN DO KOCNA WRZESNIA 2015 MOZE RESZTE WPALCIC WIEC PONAD POL ROKU OCZEKIWAC NA CASH?

Piotr Skrzyńsk......Sprzedaż nieruchomości wg zasad: 10% (800 tys zł) zaliczka w formie zadatku w dacie podpisania notarialnej umowy przedwstępnej, 90% (7,2 mln zł) płatne do 30.09.2015 r. w dacie podpisania notarialnej umowy sprzedaży.


CZY TO NIE JEST PRZECIAGNIE W CZASIE I ZBYT DLUGI CZAS NA ZAPLATE ZA PRZJECIE TEJ NIERUCHOMOSCI?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 1,82% 1,23 2026-06-25 09:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.