Forum Giełda +Dodaj wątek

koniec żartów

Zgłoś do moderatora
1. czekamy na wyniki wezwania przez PZU. Jeśli PZU nie przekroczy 80 % głosów to winien ogłosic drugie wezwanie po cenie min 10 % wyzszej
2. wycofanie z obrotu akcji nawet jesli zostanie przegłosowane( co jest prawdopodobne), moze zostac zablokowane wdrozenie choćby jednym głosem. Obu stronom utudni to transakcje kupna i sprzedazy.
3. Dlaczego PZU chce isc na skróty ?
4. Cena akcji tylko na chwilę spadła ponizej 1,70

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.