Cieszy oko taka maszynka.Pisałem kiedyś ,ze jak odpalą wtryskiwarkę w Prabosie to zamkną LZPS.Tak też się stało.Nasz prezio w planach miał dwie wtryskiwarki i jedna miała być dla Lublina,ale jak widać lepiej inwestować gdzie indziej jak w Polsce.
Przypuszczam,że PRT zwija interes w Polsce i że ze specjalnej strefy ekonomicznej nic nie wyjdzie.Jesteśmy w UE i koszty pracy będą rosły w "dzikim kraju".Euro ???Specjaliści wróżą na koniec 2012 wspólną walutę po 4,1 zł.Ale .... no właśnie...Bez względu na kurs euro sądzę,że najgorsze PRT i jego kurs ma za sobą.Teraz najważniejsze jest ,żeby nie spadł poniżej 2.2.Obserwuję Amicę i Bakalland,które po dosyć długim okresie konsolidacji pną się do góry.Może taki okres czeka teraz PRT ?
Wbrew temu co pisał "wrt", że cena akcji jest minusem od dawna posiadjących powiem to ,że w przeciągu roku wartośc księgowa na akcję wzrośnie o 1 zł.Uwzględniając tylko jakiś długoterminowy kredyt który ma być spłacony to wartość ks. wyniesie za IV kw. 4.2 nie biorąc przy tym ewentualnego zysku.Pożyjemy zobaczymy.
Sprawę LZPSu uważam za zamkniętą.S i OPZZ mogą sobie tupać nóżką.Rządzi ten co ma pieniądze.Pracownicy dostali to co chcieli ( ośrodek w Karwii ) i na tym koniec.Po swoje 50 tys. zł. niech idą do Mędrca Europy który obiecywał Polakom po 100000000 mln. zł.