Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 44,26%

Komunikacja spółki z inwestorami giełdowymi nadal szwankuje

Zgłoś do moderatora
Informacje z raportu:
Prace budowlane dla pierwszego, liczącego 25 lokali mieszkalnych, budynku w Łowiczu rozpoczęte w listopadzie 2015 r zostały zakończone na koniec września br. 
Prace budowlane dla inwestycji w Koninie (144 lokale mieszkalne w dwu budynkach) również zostały zakończone na 30 września br.
Dlaczego spółka nie informowała o tych zdarzeniach choćby na swojej stronie internetowej?

Należy zaznaczyć, że zakończenie budowy i uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie, które nastąpi w połowie listopada br. pozwoli na podpisywanie z klientami umów sprzedaży przenoszących własność mieszkań na podstawie umów deweloperskich podpisanych dla tych inwestycji w trakcie ich budowy. 
Dlaczego spółka nie pokazała w raporcie ile umów przedwstępnych już zawarła na mieszkania, których budowę zakończyła we wrześniu w Łowiczu i Koninie a które mogą mieć wpływ na wynik 2016 roku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26