Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 43,09%

Re: Komunikacja spółki z inwestorami giełdowymi nadal szwankuje

Zgłoś do moderatora
Wydaje mi się , że przesadzasz , od euforii po apatię .Uważasz , że 20 % na pół roku przed przekazaniem to mało -zwróć uwagę na Konin i tępo przyrostu umów przedwstępnych w miarę zbliżania się terminu zakończenia budowy .Najwięcej umów przedwstępnych przypada na 3-1 mc. przed zakończeniem i oczywiście pierwsze miesiące po przekazaniu ale już bez umów tylko od ręki .Poza tym te ostatnie mieszkania na oddanych projektach też zaczynają ładnie się sprzedawać .Tylko spokojnie 2017 ,2018 to lata grupy Mirbud -zobaczysz .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.