w ostatnim zdaniu komunikatu napisane jest:
Realizacja umowy zawartej na warunkach rynkowych ma nastąpić w ciągu dwóch miesięcy od zawarcia umowy.
to kiedy podpiszą umowę - jak na razie przystępują tylko do samych przetargów by mieć się czym chwalić.
gdyby byli poważni to pochwalili by się po podpisaniu umowy, od przetargu do realizacji jeszcze daleka droga
moim zdaniem ściema i nic z tego nie będzie