Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Kaczyński jak Popiełuszko!

Zgłoś do moderatora
No tak...

Tylko, Panie Kaczyńśki!

Ks. Popiełuszko - nie szczuł na LGBT nie róźnicował Narodu na lepszych lub gorszych - walczył z Reżimem i zapłacił cenę( moze niepotrzebnie swoją najwyższą cenę - czyli ludzkie życie ).
A Ty, Kaczor - służy Tobie Armia, Policja, Sądy, Premier, Prezydent - masz wszystko pod kontrolą! Sprowokowałeś temat i zamówiłeś 3 jajka i zawodnika za pieniądze Obywateli - obrażasz i manipulujesz NARODEM, dzielisz Naród!

Jakim prawem w ogóle porównujesz się z faktycznym Męczennikiem? Ty jesteś tym, który powoduje ( JAKO REŻIM I ZŁO SAME W SOBIE ) - ŻE INNI SĄ MĘCZENNIKAMI!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00