Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,08 zł , zmiana od tamtej pory: 35,06%

JWC a nakaz zapłaty dla INSTALBUD – RZESZÓW Sp. z o.o.

Zgłoś do moderatora
Taka ciekawostka. Kupuję mieszkanie od JWC i w ich prospekcie dla tego osiedla jest taka wzmianka:

Hipoteka przymusowa w kwocie 117.075,58 pln wpisana na rzecz INSTALBUD – RZESZÓW Sp. z o.o., jako zabezpieczenie roszczeń z tytułu wydanego w dniu 11.09.2019 r. nakazu zapłaty w sprawie o sygn. akt XXVI GNc 1065/19.

Wzmianka DZ.KW/KA1K/6/20/1 z dnia 02.01.2020r dotyczy wniosku złożonego przez Spółkę o wykreślenie hipoteki przymusowej w kwocie 117.075,58 pln wpisanej na rzecz INSTALBUD – RZESZÓW Sp. z o.o., jako zabezpieczenie roszczeń z tytułu wydanego w dniu 11.09.2019 r. nakazu zapłaty w sprawie o sygn. akt XXVI GNc 1065/19 , w związku z wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie XXVI Wydział Gospodarczy postanowieniem wstrzymującym wykonalność w/w nakazu w zakresie w jakim stanowi tytuł zabezpieczenia.

Z tego wynika, ze tylko walczą o wstrzymanie egzekucji ...

Czy ktoś coś o tym słyszał?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.