Moja średnia to poraszka tak samo jak średnia z 50 tyg 0,21 (moja 0,22). Ja jeszcze czekam bo na "V" nie licze. Generalnie najgorsza inwestycja w tym roku. Lecz zdrowa dla mojej psychiki. Wkurzałem się na Borku że za mało zapakowałem (zawsze 3 spółki w portwelu) teraz się ciesze. Czekam jak jeszcze raz zaczną sypać gnębiąc psychicznie, jeśli się pomyle to wywale w odpowiednim momęcie minimalizując starte.
Narazie mamy FF ok 55% więc jest jeszcze co wywalać :) Zobaczymy co przyniesie obrót.
Nie ma sytuacji bez wyjścia, jak i ludzi nie omylnych.