Dnia 2011-12-07 o godz. 10:24 ~tytus79 napisał(a):
> Moja średnia to poraszka tak samo jak średnia z 50 tyg 0,21
> (moja 0,22). Ja jeszcze czekam bo na "V"
> nie licze. Generalnie najgorsza inwestycja w tym roku. Lecz
> zdrowa dla mojej psychiki. Wkurzałem się na Borku że za
> mało zapakowałem (zawsze 3 spółki w portwelu) teraz się
> ciesze. Czekam jak jeszcze raz zaczną sypać gnębiąc
> psychicznie, jeśli się pomyle to wywale w odpowiednim
> momęcie minimalizując starte.
Narazie mamy FF ok 55% więc
> jest jeszcze co wywalać :) Zobaczymy co przyniesie obrót.
> Nie ma sytuacji bez wyjścia, jak i ludzi nie omylnych.
dysortografię masz stwierdzoną?