Dnia 2011-12-07 o godz. 14:42 ~Bernard napisał(a):
> Dysgrafię Panie Robercie .... dysgrafia i dyslekcja, jeżeli
> już zamierza Pan kogoś krytykować
Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko.
Może kolega ma problem z dedukcją..........Bo akurat nikogo nie krytykowałem,a grzecznie zapytałem czy Tytus pisząc portwel i kilka innych wyrazów,popełnia błędy nie z lenistwa w nauce,a z innych przyczyn........
Więc......???