Jeszcze nie zaczęło się wywalanie?heh
Takie teksty to mogłeś pisać przy 30 złotych.zainteresowanie papierem rośnie,.ludzie też dużo potracili,znaczy się akcjonariusze,nie spekulanci.dla spekulantów to raj.
Mi jeden trend nie wyszedł,jak padła dycha,ale nie będę się chwalił ile mi wyszło,szkodzi czasu :D
Jak długo nie wyklaruje się o co konkretnie chodzi,tak długo będą spadki i podbicia.spadki i odbicia
Nagonka trwa w najlepsze,kolejny wysmażony artykuł pismaka na zlecenie dziś?heh
Poczekaj,w końcu się wyklaruje kto jest kim i czego szuka,i wtedy z podkulonym ogonem kupicie i przestaniecie ujadać,albo nie kupicie bo puszczą nas wszystkich z torbami,w tym głównych udziałowców?najpierw trzeba ustalić,jaka jest ich roja w ostatnich "posunięciach".wszystko albo nic,taka nędza obecnie z briju na bananowej wyspie)))