Witam serdecznie, czytając forum widzę że nadzieje na wyniki były dużo wyższe, co za tym idzie jutro dobie widma kryzysu (recesji jak mawia moja teściowa - zresztą jak zwał tak zwał) to jutro lecimy w dół. A teraz jeszcze kwarantanna się szykuje to i prace nad innymi grami pewnie też się przesuną, pudełkowych wersji nikt nie będzie kupował, większość gra na steam. Hmm, niezbyt ciekawie chyba wygląda przyszłość akcjonariuszy Warszawy Studio. Sławek