...tym jak slabo trolle spadkowe sie tu starają.
Suma sumarum malo tu wątków obrzydzających spółkę i praktycznie brak reakcji takiego obrzydzania na kursie.
...a nie powiem...dobralbym z chęcia następną porcję kilkuset akcji tak po jakies 140-150PLN :)
(tymbardziej ze jakas tymczasowa proznia informacyjna mogąca wywolywac niepewnosc powstala faktycznie, no ale chyba taki kurs nierealny juz tutaj - chyba ze po odcieciu dywidendy za PCR_ONE i BACTEROMICA)