Przeciez im zalezy tak samo jak i nam zeby sprzedac urzadzenie za jak najwieksze pieniadze, przeciez dostana dywidende. Gdyby cos bylo nie tak to zaczeliby sypac akcjami, a napewno Total nie wpychalby w akcjonariat swojego niewypalu Cormay. No zastanowcie sie