Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jaki był cel afery GetBack dla PIS?

Zgłoś do moderatora
Bardzo prosty:

1) Znacjonalizować niezależny od Władzy Bank czyli Ideę i zapłacić za operację przejęcia nie więcej niż 1 zł ( zgodnie z Planem Zdzisława )
2) Wsadzić Leszka i zrzucić na niego całą winę

Moi Kochani Pisowcy - podziwiam Waszą Inteligencję i długowzroczne a nawet można powiedzieć strategiczne plany! Tak, tak jesteście świetnym strategami!

Szkoda tylko, że realizując te dwa powyższe cele nie pomyśleliście o tym, że skrzywdzicie przy tym prawie 100 tys. Polaków i zniszczycie zaufanie wielu inwestorów co do roli Skarbu Państwa i jego instytucji, który jednak powinien chronić własność prywatną zgodnie z Konstytucją!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.