Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jak już przegracie Pisowcy - ja tam się mścić nie będę

Zgłoś do moderatora
Czytałem kilka razy Quo Vadis ( zawsze wracając w trudnych chwilach do tego arcydzieła - lubię też bardzo Nędzników Hugo ) - chrześcijanie przedstawieni tam przez Sienkiewicza zamieniali nienawiść na miłość - mam nadzieję, że coś tam do Waszych Głów - jak teraz przegrywacie na wszystkich frontach - dojdzie!
W gruncie rzeczy to bardzie mi Was Żal - czy nie widzicie gdzie Polskę zaprowadziliście? Nikt z Wami nie chce rozmawiać, Putin i Łukaszenka mają więcej przyjaciół na arenie międzynarodowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I wracając do głównego wątku - oszukaliście mnie potwornie, staraliście się zniszczyć moją wiarę we własną wiedzę i umiejętności ( to że mnie okradliście to mały pikuś ) - ja będę walczył do końca, do chwili kiedy w tym temacie zaznam spokoju i odczuję łagodzącą wszystko rękę sprawiedliwości.. Mam nadzieję, że nie będę musiał na to czekać 20 lat ( choć jestem na 20 lat gotowy ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.