tym razem,skrajne niedowartosciowanie,poprawa fundamentow,,technicznie formacja pod wybicie,podaz po emisji zamknietej malo rawdopodobna,,osobiscie zakladam wzrost,ale czy bedzie szybki czy mozolny i rozciagniety w czasi zobaczymy (ponizej 7zl chetnie dokupie jeszcze),pozdrawiam Wszystkich