No to teraz wszystko jasne....:):):)
Jak by ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości to już teraz wiecie jak IXI pisze na 2 IP
Dobrze, że się juz z tym nie kryje :)
Zmiana narracji widzę:) Czyli już nie 18 zł a odpalamy silniki....ciekawe czy to choroba dwu biegunowa czy zwykły pajac?