Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: 26,87%

Interferie Porozumienie Akcjonariuszy Mniejszościowych

Zgłoś do moderatora
Drodzy Inwestorzy,
w związku z informacją o planowanym przejeciu Interferie przez Polski Holding Hotelowy oraz braku informacji w sprawie warunków wezwania zachęcam wszystkich inwestorów mniejszościowych do kontaktu: interferie@onet.pl
Celem jest koordynacja działań i osiągnięcie satysfakcjonującej ceny w wezwaniu, równej dla wszystkich akcjonariuszy oraz jak najszybsze podanie warunków transakcji. Pierwszym krokiem będzie kontakt z KNF.

lubinek7

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.