Pod koniec 2016r kurs był na dnie po fatalnych wynikach finansowych w kolejnych latach, pogrążony w kredytach na wiatraki, bez perspektyw i osiągnął ok 9pln. Teraz znów wykazuje zyski, jestem prawie pewny, że w tym roku zysk będzie podobny jak w roku ubiegłym, zielone rosną, a roboty będą mieli na kolejne 10 lat za sprawą programu "czyste powietrze" na kwote ponad 100 mld. Oczywiście bank ma swoje problemy, ale jakbym miał porównywać ten sam papier 2 lata temu a teraz to wg. mnie ma on o wiele więcej pozytywów niż wcześniej a wart jest aktualnie 2 zł mniej.