Tak sie zastanawiam ... wiadomo ze informacje ze spółki są coraz lepsze ale nie róbcie reklamy na forach kghm Orlenu i innych stronach po co? Lepiej spokojnie siedzieć to wszystko sie ułoży bez potrzeby robic szumu ..... od razu widać ze strasznie sie spieszycie ..... chodzik czy tez polonez może mieć racje ze teraz Bos straci bo idzie spowolnienie gospodarcze i jakimś rykoszetem kurs Bos tez dostanie ... może wlasnie do 7zl ale po przejściu huraganu cena wzrośnie zapewne do kilkudziesięciu zł. I serio nie ma potrzeby robic wszędzie reklamy bo to jest właściwie antyreklama takie naganianie...... każdy odbiera to negatywnie a dam musi przekonać sie o coraz lepszej perspektywie,
I od siebie dodam ze liczę ze może Pzu albo któryś z naszych narodowych gigantów obejmie pozostała cześć emisji .... poyskany kapitał może będzie potrEbny do budowy bloków atomowych kto wie ? Poczekajcie spokojnie i pozdrawiam życząc udanego tygodnia :-)