Moim zdaniem sprzedawali żeby mieć gotówkę i upłynniać mniejsze spółki a nie ze względów fundamentalnych.
A z Groclinu powinno przyjść jeszcze dużo dobrych informacji- jak prezes mówił po zmniejszeniu zadłużenia mogą dostać dużo więcej kontraktów. Dlatego sprzedaż nieruchomości i spółki