Zastanawiam się dlaczego Aegon tak długo zwlekał ze sprzedażą tych akcji, nie sprzedawał ich kiedy kosztowały 10 czy 7 zł a oddaje je teraz tak tanio - no moze fund uswiadomił sobie ze groclin utracił majatek i lepiej teraz opuscic pokład. C/wk na groclinie jest wysoka i ma 1,06 a na przyklad w open finance po wzroscie kursu o prawie 300% c/wk to tylko 0,10