,,Bazgracie,, i to ma byc odpowiedz? Moim zdaniem to pokomunistyczny nawyk rozdawnictwa majątku kolesiom, bo są równi i równiejsi. W ten sposób w czasie bessy na starcie ,, rzekomy inwestor strategiczny ma 500% zysku,, Po 1989r.cała prywatyzacja w kraju miała bardzo podobny scenariusz. Pozdrawiam.