Tak naprawdę to spółka zwiększa ilość akcji na rynku przy tym samej wartości ksiegowej czyli osłabia wartość współczynników c/z ,cw/k itd..Na szczęście wchodzą one do obiegu w 2010r.to jeszcze mamy czas.Nie rozumiem to w którym miejscu jest to dobra informacja,że co częśc dostanie za pół darmo akcje kosztę reszty akcjonariuszy-proszę mnie oświecić.