Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,70 zł , zmiana od tamtej pory: 318,89%

Ile wynosi kara ?

Zgłoś do moderatora
Wiele razy już widziałem jak na kilka sekund przed końcem notowań ktoś specjalnie wystawia np 4 akcje (jak dziś) na sprzedaż tylko po to aby dokonać manipulacji kursem i zbić go na ile się da najmniejszą ilością akcji. Nie śledzę notowań codziennie ale w zeszłym tygodniu widziałem dwukrotnie taką sytuację. Jakiś cwaniaczek igra z ogniem. Taka zabawa może być bardzo kosztowna o ile dobrze kojarzę to 5 mln. Jeśli się mylę to poprawcie mnie. Można pod tym postem wpisywać daty takich manipulacji kursem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -0,11% 90,90 2025-10-31 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.