Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: -7,09%

Ile muszą mieć by spółkę zdjąć z giełdy 95 procent ??

Zgłoś do moderatora
Już im dużo nie zostało . Prezio skupuje coś mi to pachnie tym że zechcą mieć te 95 procent akcji w swoich rękach na resztę zrobią wezwanie i zdejmą spółkę z giełdy oczywiście ja tego nie wiem tak tylko dywaguje i przypuszczam i oby te moje dywagacje były mylne wolał bym by spółka została na giełdzie pięknie się rozwijała kosztowała ok 10 - 15 zł a nie zrobią wezwanie po 3- 4 zeta i koniec zresztą dużo osób ma akcje w wyższej cenie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 3,51% 2,36 2021-07-30 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.