Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: -18,50%

Re: Ile muszą mieć by spółkę zdjąć z giełdy 95 procent ??

Zgłoś do moderatora
Już teraz mogą zrobić wezwanie.
A później (jeżeli wezwanie się powiedzie) mając więcej niż 95% mogą ogłosić przymusowy wykup i spółka znika z giełdy.
Pytanie jaką cenę muszą dać żeby zebrać z rynku 2 mln akcji (bo tyle im brakuje do 95%)?
4 zł może się okazać za mało.
Ja za 4 zł na wezwanie bym odpowiedział, ale nie wiem jak inni...

Co do twoich 10-15 zł w ewentualnej przyszłości. A kto by miał tam ten kurs wywindować? Prezes, żebyś Ty mógł sprzedać akcje? To tak nie działa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -1,43% 2,07 2021-09-24 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.