Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: -16,93%

Re: Ile muszą mieć by spółkę zdjąć z giełdy 95 procent ??

Zgłoś do moderatora
Dokładnie potrzebują 1 868 644 akcji do 95%.
Akcje były obejmowane historycznie po :
w 2010 po 0,50
w 2011 r po 0,80
w 2016 dwa razy emitowane oba razy po 2 zł i tu były duże ilości , w zdecydowanej większości objęte przez założycieli i jakiś nieznanych inwestorów- nieprzejrzystych.
W momencie obejmowania akcji portfel był raczej beznadziejny, dopiero ostatnio to ma ręce i nogi a wręcz jak bogini Sziwa wiele rąk i nóg i nawet kilka pereł jak Infermedica, Timecamp, Sundose i właściwie wszystkie SaaS.
I teraz niby mamy to oddać za 2 zł?
To chyba kpina!
Przytoczmy w poprzednich postach przykład Livechat z tej samej stajni z 18,5 ceny emisyjnej w kilka lat na 120. Panowie sami wyszli niedawno z małego % akcji po 95 zł a więc 5 razy drożej niż IPO. Tutaj przy IPO kurs był 5 zł - po skandalicznej emisji przy przejściu z NC na GPW po 2 zł. Tak czy siak wyjść się powinno przez porównanie przy 5*5 = 25 lub po cenie prywatnej emisji co już jest skandaliczne ale to i tak 5*2 czyli 10 zł.
Ja czekam na 25.
Po drodze obstawiam dużą emisję za 5-7 zł dla poprawy free float.
Jest też oczywiście wariant kiszenia się wiele lat i gra na zmęczenie ale po co?
Czas to pieniądz i myślę, że Oni-tj Zarząd z Wrocławia już nie chcą go dalej marnować. Widać , że chcą zmian w pozycjonowaniu VTI a za tym musi pójść wycena.
Cześć pieśni!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -4,52% 2,11 2021-09-20 15:17:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.