Powiem jedno siedze na hutku, stracilem na hutku i to sporo, iale nadzieje na hutku. Nauka kosztuje, jak tak patrze na niego obserwujac inne spolki, dokonuja porownan wzrostow i spadkow to ten papier zwala sie na pysk a obecna bessa tylko go szybciej spycha w dol. Czy jest ktos kto rokuje mu nadzieje ? Tylko prosze nie piszcie argumentow takich jak, ze krakosik siedzi na hutku bo to mnie nie przekonuje.
Pozdrawiam