Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Hej przyjacielu!

Zgłoś do moderatora
Hej, przyjacielu! Wiele dróg zna wiatr;Trudno je poznać i przejść.Pochyl próg nieba, szukaj swoich lat,W krajobrazy nowe wejdź.Hej, przyjacielu! Spróbuj jeszcze raz!Czas twój zaczyna się dziś!Nie patrz za siebie - świat przed sobą masz!Co dzień dalej, dalej idź!Dalej - jasnym spojrzeniem,Pierwszym pragnieniem, myślą jak ptak!Dalej - sercem gorącym,Krzykiem pod słońce, drogą pod wiatr!Hej, przyjacielu! Wiele słońc zna wiatr;Każde z nich żyje przez dzień.Kiedy odejdziesz - gdzie zostanie ślad?Wzejdzie trawa, spłynie cień ...Hej, przyjacielu! Spróbuj jeszcze raz!Czas twój zaczyna się dziś!Kwitną dokoła trotuary miast.Co dzień dalej, dalej idź!Dalej - jasnym spojrzeniem,Pierwszym pragnieniem, myślą jak ptak!Dalej - sercem gorącym,Krzykiem pod słońce, drogą pod wiatr!Hej, przyjacielu! Wiele słów zna wiatr;Prawdy nie szukaj już sam!Niech dzień odmieni marzeń twoich kształt,Zburzy spokój czterech ścian.Hej, przyjacielu! Spróbuj jeszcze raz!Czas twój zaczyna się dziś!Nie bój się patrzeć ludziom prosto w twarz!Co dzień dalej, dalej idź!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.