Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Gwarancją sukcesu jest plan

Zgłoś do moderatora
W pewnym filmie wojennym powiedziane było, że rosjanie nawet nie [email protected]ą bez planu.
Grunt to mieć plan jak w Gangu Olsena. Rozpracowane, rozrysowane, wyliczone, zmierzone.
Wiadomo, sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Na początek trzeba mieć papiery na fiksum dyrdum. A potem to już hulaj dusza piekła nie ma. Jak się ma kategorię wariata niepoczytalnego (można się tego nauczyć) to wtedy żaden pisior nie podskoczy bez względu na to co zrobisz. Dalej nie będę pisał, bo ktoś może źle zrozumieć.
Ale mądrej głowie dość po słowie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00