Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Grupa Mniejszościowych Akcjonariuszy Polnej SA.

Zgłoś do moderatora
Do grupy przystąpili w ostatnim czasie nowi członkowie z następującą liczbą akcji;

9.421 , 875, 800, 52 i 37 czyli w sumie 11.185 sztuk.

wobec tego grupa reprezentuje już 117.480 akcji , a to znaczy : 8,30% całego kapitału akcyjnego.

Witamy wszystkich nowych członków, a zwłaszcza cieszy nas kolega Andrzej, o którym wspominałem we wcześniejszych postach, a któremu w końcu udało się ustalić liczbę akcji naszej spółki. A ta liczba jest, jak widać pokaźna.

Jak mnie poinformowano dzisiaj w BM Pekao SA zniesienie dematerializacji akcji Polnej SA zostało już zakończone i trwa weryfikacja danych akcjonariuszy .W przyszłym tygodniu będzie wiadomo więcej, tzn. być może będą wreszcie wydawane świadectwa posiadania akcji. Następnie zarząd Polnej SA poda w tej spawie komunikat i ogłosi zasady i cenę uchwalonego skupu akcji. I zaczniemy działać my, czyli Grupa Mniejszościowych Akcjonariuszy Polnej SA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.