Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Grobu Idea Bank będę osobiście pilnował!

Zgłoś do moderatora
Moi Kochani Pisowcy - wiem, że lubicie tak sobie atakować tych innych... A najchętniej machacie szabelką jak przeciwnik nie może odpowiedzieć!

Pamiętajcie również, że jesteśmy wolni dzięki Armii Czerwonej ( gdyby Macierawicz się pogubił licząc wybuchy ) - gdyby nie Armia Czerwona nie byłoby Kaczyńskiego, nie byłoby Wolnej Polski - więc Moi Ukochani Pisowcy - trochę zanim coś zrobicie przemyślcie dwa razy:). Bylibyśmy sługami Hitlera - kiedy to zrozumiecie? Również bez Gorbaczowa nie byłoby Solidarności - ech, Moi Ukochani Pisowcy - pogubliście się w tym wszystkim ! Jestem za normalnymi relacjami z Rosją i Putinem!

Ja wśród NIemców 5 lat przepracowałem więc wiem co piszę!
  • Grobu Idea Bank będę osobiście pilnował! Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00