bardzo współczuję tym co dali się nabrać na lipne infa o pseudo "pozytywnie rozpatrzonym wniosku" i " najlepszej ofercie" oraz naganianiu pacjentów typu optymista, i cierpliwy (by the way, do realizacji trzeba troszkę więcej)
naganiacze to goście co nie mają sumienia i są generalnie gośćmi bez kręgosłupa, to tak zwani bezkręgowce/mięczaki/małże i inne robactwo
kto dał się nabrać niech traktuje to jako nauczkę, omija rynek NC i pogodzi się ze stratą