Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo - możliwy koniec korekty już dziś

Zgłoś do moderatora
Wykres - http://comparic.pl/listings/gorace-spolki-dnia-pko-bp-grajewo/

Spółka porusza się w trendzie wzrostowym, który jednak przechodzi w trend boczny. Wczoraj cena dotarła do ponad rocznej linii trendu wzrostowego, gdzie jednocześnie przebiega ważne wsparcie oparte na poprzednim dołku. Patrząc szerzej cały ruch boczny nadal można uznać za dość łagodną korektę. Problemy mogą zacząć się po spadku poniżej wsparcia i linii trendu, myślę jednak, że można jednak zachować umiarkowany optymizm i liczyć na odbicie od wsparcia. Tegoroczne rekomendacje ustawiają cenę docelową w okolicach 33 zł, miejmy nadzieję, że się sprawdzą.
  • Grajewo - możliwy koniec korekty już dziś Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.