Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo - jak grać na spółce? Analiza

Zgłoś do moderatora
Grajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego. Przyjrzyjmy się jedynie najbliższym perspektywom zachowania się sp0ółki jeśli chodzi o czystą analizę techniczną:

Jak można jednoznacznie określić to co się dzieje na kursie akcji?
Trend boczny od początku 2014 roku.
Czy trend boczny to coś złego?
Nie, ale dla inwestorów często jest wyniszczający ponieważ, spółka gwarantuje prawdziwą huśtawkę nastrojów co zwykle kończy się zamykaniem pozycji przez część z nich. Co natomiast mogą zrobić zwolennicy analizy technicznej? Oczywiście wykorzystać taką zależność.

Tutaj wchodzi tak zwany swing trading – kupuj na wsparciu, sprzedawaj na oporze (co w przypadku GPW jest dość trudne). Jeśli chodzi o Grajewo to odbiło od wsparcia powyżej 22zł i obecnie przebiło jeszcze barierę, która mogła powstrzymać wzrosty na 25zł. Wydaje się, że kurs powinien dotrzeć do okolic 30zł. Oczywiście to jest takie minimum wynikające z analizy technicznej. Korekta spadkowa, która zatrzyma się na 25zł może zostać rozważona do kupowania akcji/otwierania pozycji długich.

Wykres: http://comparic.pl/listings/grajewo-grj-analiza-spolki-wykres-dzienny-analiza-na-zamowienie/
  • Grajewo - jak grać na spółce? Analiza Autor: Comparic.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.