Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,61 zł , zmiana od tamtej pory: -11,52%

Grajewo [GRJ] – przy długoterminowej linii trendu

Zgłoś do moderatora
Na wykresie dziennym doszło wczoraj do odbicia od linii trendu. Powstała świeca pin bar testująca wsparcie w postaci jednego z wcześniejszych szczytów. Jest to już 3 test tego wsparcia, tym razem mamy także wspomnianą już linię trendu. Słabość ruchu spadkowego, które na razie niesie znamiona korekty, może zachęcać do powrotu do trendu wzrostowego, miejmy nadzieję, że już w najbliższym czasie.

http://comparic.pl/grajewo-grj-przy-dlugoterminowej-linii-trendu/
  • Grajewo [GRJ] – przy długoterminowej linii trendu Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.