Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,20 zł , zmiana od tamtej pory: -13,25%

Grajewo - bliko końca korekty

Zgłoś do moderatora
Grajewo zanotowało spory wzrost podczas piątkowej sesji. Dzięki temu zarówno na interwale tygodniowym jak i miesięcznym powstały ciekawe formacje mogące sugerować zakończenie korekty. Na MN mamy już dwa pin bary obok siebie ułożone nad ważnym wsparciem. Aktualnie przed nami linia korekty (czerwona), której wybicie będzie kolejnym sygnałem świadczącym o tym, że trend wzrostowy będzie zachowany.
http://comparic.pl/kernel-ker-grajewo-grj-gorace-spolki-dnia/
  • Grajewo - bliko końca korekty Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.