Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,04 zł , zmiana od tamtej pory: 40,06%

Góra/dół?

Zgłoś do moderatora
Widać poprawę, a akcje jak zamrożone...
https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/bos-zwieksza-udzial-kredytow-korporacyjnych-w,235,0,2421227.html
  • Góra/dół? Autor: ~Bankierka
  • Re: Góra/dół? Autor: ~qwe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS -0,50% 9,86 2026-06-25 15:47:00