Piszecie ze c/z to przeszlosc.
Sek w tym ze Data opanowuje coraz wiecej rynek Polski, liczy sie juz tylko Data i AB, a komputery czy telewizory zawsze sie beda sprzedawaly, lepiej czy gorzej ale zawsze.,
Jak sie opanuje rynek podniesie sie marze.
Po 2 data ma swietne nowe inwestycje, jak Bizneslink czy S4E, data sie pieknie wzmacnia.
Po 3 data pieknie sie rozwija w innych krajach.
Zyski u Daty beda rosly, a nie malaly. Glupolki.
Papa.