ile dostajesz od wpisu naganiaczu? to nie przebije nawet 2.50 a wy marzycie o 4,8 ,10 a z tym 70 to już cie fantazja poniosła ,to jest spółka do grania a fundamenty możecie sobie .......... każdy szanujący się inwestor długoterminowy kupuję trochę inne spółki , proponuję zwrócić uwagę na inne tego typu paście qumak ,braster ,krezus ,trakcja, infoscan, baholding ,vivid, , ursus,4mass ,na każdym z tych gniotów siedzi grupka fundamentalnych marzycieli i nagania na cuda na kiju ile to spółka nie będzie zarabiać za rok lub dwa potwierdzając swoją słuszność wskaznikiem wk który wynosi 011, 020 ,025 a on taki jest bo śmieć jest tyle warty i kropka ,nie dać się mamić na fundamenty ..