Jutro nie ma innej możliwości jak wzrost,pojutrze być może korekta,ale ogólnie jedziemy do przodu,są ludzie którzy lubią się bawić,ja tego już nie robię bo przy odkupieniu mam coraz mniej akcji,więc postanowiłem nic nie robić i czkać na swoją cenę,a na pewno taką osiągnę,jestem przekonany,że tak będzie,nie chciałbym nic sugerować,ale myslę o podwojeniu aktualnej ceny.