Forum Giełda +Dodaj wątek
Zakup pakietu akcji na początku lipca przez Gekko Capital Management SA
3 203 942 (28.54%) 2012-07-03, żeby zacząć zwalać kurs na dno.
Ciekawe czy wdowa po Prezesie wiedziała (wątpię), w jakim celu Gekko odkupił od niej pakiet i ile jej za niego zapłacili.

Spółka Gekko Capital Management S.A poinformowała, iż w miesiącach lipcu i sierpniu 2012 roku podczas sesji na rynku New Connect dokonała zbycia 1.855.030 akcji zwykłych na okaziciela spółki Partex S.A.

Przed dokonaniem powyższej transakcji spółka posiadała 3 203 942 akcji Emitenta, reprezentujących 28,54 % kapitału zakładowego Emitenta oraz reprezentujących 28,54 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
Po dokonaniu powyższej transakcji spółka posiada 1 348 912 akcji Emitenta, reprezentujących 12,02 % kapitału zakładowego Emitenta oraz reprezentujących 12,02 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Sprzedali duży pakiet w przedziale 10-5gr, zwalając kurs na dno.
Jestem bardzo ciekawy, czy pojawi się podobny komunikat za kolejne 2 miesiące, tylko że w drugą stronę ?.
Całkiem niezły biznes, jeżeli odkupi się akcje połowę taniej.
Czy dożyjemy czasów, że takie przekręty w biały dzień, będą ścigane ?.
  • GEKKO Autor: ~alonzo
  • Re: GEKKO Autor: ~alonzo
  • Re: GEKKO Autor: ~alonzo
  • Re: GEKKO Autor: ~re

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTEX 0,00% 0,01 2013-05-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.