Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Gdyby Pan Józef był gościem z klasą...

Zgłoś do moderatora
Gdyby był gościem z klasą to ogłosiłby przymusowy wykup po cenie debiutu. Zapisałby się w historii GPW jako człowiek z zasadami. Po prostu inwestycja nie wypaliła z różnych powodów ale ludzie mu zaufali. Do grobu przecież nie zabierze. Straciłam 40 000 zł. Trzymane od debiutu. Miało być na emeryturę. Mam oczywiście świadomość, że giełda to nie przedszkole i liczy się zysk ale niesmak pozostanie do końca życia. Pozdrawiam wszystkich wyrolowanych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.